pouze Brno celá ČR

HRAZDIL ERIK - Stáj Fryšavský dvorec - firemní detail


logo firmy HRAZDIL ERIK - Stáj Fryšavský dvorec

HRAZDIL ERIK - Stáj Fryšavský dvorec

mobil: +420 602 744 596

Pobočka firmy HRAZDIL ERIK - Stáj Fryšavský dvorec působí na území obce BRNO a přesnou polohu můžete vidět na mapce vpravo. Kontaktní údaje na HRAZDIL ERIK - Stáj Fryšavský dvorec jsou pod touto mapou. Firma je zařazena v sekci Cestování a pohostinství a více informací o jejím působení je součástí této stránky. Firmu HRAZDIL ERIK - Stáj Fryšavský dvorec můžete také ohodnotit pomocí přidání bodů a posunout ji v rámci tohoto serveru Brno - katalog firem a zajistit jí takto lepší pozici a více návštěvníků.

Hodnocení od návštěvníků

Firma doposud nasbírala:
21 Bodů

1 Bod 2 Body 3 Body
Rozšířený popis

Základní chovné stádo naší stáje sestává ze dvou klisen a jednoho hřebce koní plemene arabský plnokrevník, jejichž původ sahá až do 7. století n. l. k Proroku Mohamedovi. Chov je orientován výhradně na ASILNÍ ARABSKÉ PLNOKREVNÍKY, jejichž předkové pochází z Egypta (asilní znamená v arabštině výhonek jedné palmy).

Reprodukční proces chovu arabských plnokrevných koní byl zahájen až v plné dospělosti základního chovného stáda, v roce 2004. Od tohoto data přichází na svět první hříbata arabského plnokrevného koně ze stáje Fryšavský dvorce.

V roce 2006 naše stáj zahájila chov čistokrevných huculských koní. Základ chovu tvoří dvě mladé čistokrevné klisny plemene huculský kůň, jejichž předkové jsou součástí chráněného světového genofondu huculských koní FAO a od roku 1993 také genovou rezervou huculského koně České republiky.

Chov psů, kteří jsou neodlučnými průvodci koní a také skvělými přáteli a hlídači, se zaměřil na plemeno německý ovčák. Aby byla garantována kvalita chovu, je prováděn přísný výběr chovných jedinců a chov je registrován jako Mezinárodně chráněná chovatelská stanice psů plemene NĚMECKÝ OVČÁK. Základ chovu tvoří dvě chovné feny, jejichž předkové patří ke špičkám českého a zahraničního chovu plemene německý ovčák.

V roce 2007 byla uzavřena dohoda s předním českým výrobcem vysoce kvalitních krmiv pro psy všech plemen a stáří o dodávkách krmiva exkluzivní řady „CD“. U tohoto krmiva byly uplatněny 21-ti leté zkušenosti výrobce v oboru vývoje a výroby krmiv pro psy.

Umístění HRAZDIL ERIK - Stáj Fryšavský dvorec na Google maps

Kontaktní údaje

Adresa:Luční 2437/13
 61600, BRNO
 (okres Brno-město, Jihomoravský kraj)
Telefon:+420 602 744 596
Email:hrazdil@frysavskydvorec.cz
WWW:http://www.frysavskydvorec.cz

  • HRAZDIL ERIK - Stáj Fryšavský dvorec - 10506
    HRAZDIL ERIK - Stáj Fryšavský dvorec - 10507
    HRAZDIL ERIK - Stáj Fryšavský dvorec - 10508

Štítky k službám a produktům

Zařazení v kategorii

Cestování a pohostinství
Firmy a velkoobchod
Instituce a organizace > Sportovní kluby a oddíly
Firmy a velkoobchod > Zemědělství

Další odkazy na firmu

HRAZDIL ERIK - Stáj Fryšavský dvorec - firmy v ČR
HRAZDIL ERIK - Stáj Fryšavský dvorec - firmy Karlovy Vary
HRAZDIL ERIK - Stáj Fryšavský dvorec - firmy Jihlava
HRAZDIL ERIK - Stáj Fryšavský dvorec - firmy Chomutov
HRAZDIL ERIK - Stáj Fryšavský dvorec - firmy Most

Pobočky firmy

Firma HRAZDIL ERIK - Stáj Fryšavský dvorec má v našem katalogu veden pouze tento záznam.


Komentáře a recenze firmy

Po zhlédnutí vámi zaslané prezentace jsem se rozhodl že z důvodu její částečné chybovosti nebudu s vaší firmou spolupracovat ani platit vámi zaslanou fakturu.
Erik Hrazdil [12:05:56 27.05.2016]

Nový komentář


Opište kontrólní kód pro uložení: